20 x 20 Yer Karosu

Desenli ya da sade olarak yüzey tasarımları mekanın havasını değiştirmektedir. Her mekana uygun olarak seçilen karolar yerin boyutuna göre değişebilmektedir. Bu nedenle karo boyutları kullanım alanına göre farklılık gösterebilmektedir. 20 x 20 Yer Karosu genel olarak en çok kullanılan karo çeşitlerinden biri olmaktadır. Evde, iş yerlerinde ve daha birçok alanda rahatlık olarak tercih edilen 20 x 20 Yer Karosu son yıllarda giderek gelişti.

Günümüz teknolojisine uygun olarak tasarlanan yer karoları eski Osmanlı desenleri ile de bulunabilmektedir. Her zevke ve her ortama uygun olarak alınabilen yer karoları firmamızda vardır. Gelişmiş teknolojiye uygun olarak hazırlanan tüm karo çeşitlerinde kısa sürede teslimatta yapılmaktadır. 20 x 20 Yer Karosu Osmanlı işlemeleri ya da farklı birçok desende internet sitemizde bulunmaktadır. Karo çeşitlerinden olan desenli karolar, mozaikler ve wash beton her boyuta uygun olarak hazırlanabilmektedir.

Profesyonel karo dekoratörlerimiz eşliğinde hazırlanan tüm karolar el emeği şekilde tamamlanmaktadır. Bu yüzden 20 x 20 Yer Karosu dahil olmak üzere tüm ürünlerimizde en üst seviye kalite söz konusu olmaktadır. Yer karoları dijital baskı ya da el işlemeli de olabilmektedir. İnternet sayfamızda bulunan tüm seçenekler isteğe bağlı olarak yeniden tasarlanabilmektedir. Mekanın havasına ve dekoruna uygun olarak 20 x 20 Yer Karosu desenli karolarda en hızlı şekilde teslim edilmekte ve uygulaması yapılmaktadır.