Desenli Yer Karosu Fiyatları

Karolar seramik malzemeden çeşitli ebatlarda üretilen bir döşeme malzemesidir. Bu ürünler model ve renk tonları konusunda sınırsız seçenek sunar. Ev içi zeminlerde karo kullanımı temizliğinin kolay olması uzun ömürlü olması aşınmalara karşı dayanıklı olması ve anti alerjik olması nedeniyle her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Karolar banyo, mutfak ev içi zemin balkon havuz iş yerleri gibi tüm iç ve dış mekanlarda güvenle kullanılır. Her zevke ve her ihtiyaca uygun Desenli yer karosu fiyatları seçilen ürün, kullanılan malzeme ve markaya göre değişir.

Yer karoları ihtiyacınıza göre birçok ebatta kullanılır. Karolar ahşap ve doğal taşlarla kombinlenerek kullanıldıkları alana estetik görünüm katabilme özelliğine sahiptir. Çeşitli doku ve renkler göz önüne alındığında yer karoları tüm alanlar için iyi bir seçim olabilir. %100 doğal malzemelerle üretilmesi, dayanıklı ve uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilir. Bu özelliği ile avantaj sağladığı için desenli yer karosu fiyatları pahalı olsa da yıl bazlı hesaplandığında maliyeti düşüktür.

Yer karoları kullanılan alana farklı bir hava katar. Karo tercihlerinde kullanılan farklı doku, renk ve ebatlar kaliteli bir mekan yaratmak için oldukça iyi bir çözümdür. Ahşap, beton, mermer, taş, tekstil ve 3D duvar şeklinde dokulara sahip olan yer karoları modern ve geleneksel çizgileri bir arada sunabilmektedir. Desenli yer karosu fiyatları farklı renk, model, desen doku ve boy seçenekleriyle her bütçeye hitap eder.