Mozaik Karo Fiyatları

Mozaik karo Beyoğlu Karo olarak, özenle hazırladığımız ürünlerimiz arasındadır. Mozaik karolar, firmamız tarafından tamamen doğal malzemelerle, yılların deneyimi ile üretilmektedir.

Mermer tozu, beyaz çimento, silis kumu, çeşitli toz boya, kuvars, agrega malzemeleri ile hazırlanır. Ekibimiz alanında son derece deneyimli olan, her biri birer sanatkar olarak değerlendirecek ustalardan oluşmaktadır. El işçiliği ile mozaik karo modellerimiz hazırlanır ve zeminlerde özenle uygulanır.
Firmamızdan hizmet almak demek, tamamen kendine özgü, birer el sanatı özelliğinde desenlerin zeminlerde yer alması ve estetik açıdan mükemmel bir görüntünün olması demektir. Mozaik karolar dünyada 1700 lü yıllardan bu yana kullanılmaktadır. Ülkemizde üretimler eksiksizdir ve yurtdışına da gönderimler yapılmaktadır. Firmamız Beyoğlu Karo olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarında söz sahibi bir firmayız.

Firmamızın özenli ve kaliteli malzemeler ile el işçiliği ile hazırlanan mozaik karoları beklentilerin son derece altında fiyatlara sizlere sunulmaktadır. Mozaik karo fiyatları konusunda 7 24 iletişim kanallarımızdan bilgi alabilirsiniz. Fiyat politikamız her zaman mümkün olan en ekonomik çizgide yıllar içinde olduğu gibi, halen devam etmektedir.

Mozaik karo fiyatları konusunda da beklentilerinizin de altında uygun rakamlarla karşılaşacaksınız. Merkezi Beyoğlu nda bulunan firmamızda yüzyüze görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca, çağrı merkezimiz üzerinden hattımızdan iletişime geçebilirsiniz ve web sitemizde iletişim formu üzerinden sizden istenen bilgileri doldurarak cevap alabilirsiniz. Mozaik karo fiyatları ve diğer bilgilerde anlık cevap alacaksınız.