Osmanlı Karo

Yer döşemelerinde tercih edebileceğiniz altıgen karo, bordur karo, çini karo, düz karo ve karo mozaik uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Osmanlı motifleri işlenen yer döşemelerinde tarihi bir görünüm elde etmek oldukça mümkün. Birbirinden farklı pek çok renkte, desende ve sembolde dizayn edilmiş olan Osmanlı karo modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Kullanıldıkları alana zariflik ve asil bir görünüm kazandırmasının yanı sıra Osmanlı karo modellerinde işlenen Osmanlı motifleri her alanda tarihi bir görünüm sağlıyor. Ayrıca karo yer zemini oluşturmak için tercihiniz yalnızca iyi bir bir görünüm elde etmek olmamalıdır. Yer karoları sağlamlık güvenilir bir kullanıp antibakteriyel özellikler ve uzun süre kullanım vardı etmesi açısından da pek çok yer döşeme ürününe göre kalitelidir.

Osmanlı karo modelleri arasında estetik ve sizin zevkinizi yansıtan ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler fonksiyonel açıdan da büyük bir kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Yaşam alanlarına estetik, hijyen ve izolasyon açısından rahatlık sağlayan bu ürünler hem şık hem de ışıltılı bir görünüme sahiptir. Bu nedenle en ideal kaplama malzemesi olarak karo seçenekleri tercih edilmektedir.

Zengin renk ve desen seçenekleri ile Beyoğlu karo uzun yıllardır aradığınız hijyenik antibakteriyel ve ışıltılı yer zeminini sizler için oluşturmaktadır. Seramik veya diğer karo modellerinden sipariş verirken seçecek olduğunuz ürünün kalitesine özen göstermeniz gerekiyor.