Terrazo Karo Mozaik

Yüzlerce renk ve tasarım seçenekleri ile bulunan Terrazo Karo Mozaik tüm mekanlara ayrıca şıklık katmaktadır. En çok tercih edilen karo modellerinin de başında gelen Terrazo Karo Mozaik iki tabaka şeklinde uygulanmaktadır. Terrazo Karo Mozaik uygulamasının ilk tabakasında çimento, boya, mermer tozu ve taş kırıkları bulunmaktadır. Profesyonel uygulama sonrasında ikinci tabakada dişli kum ve çimento ile yapılmaktadır. Ciddi bir profesyonellik isteyen uygulama işleminde birebir ölçü kullanılmaktadır. Her mekana özel olarak kesilen Terrazo Karo Mozaik normal çimento ile de uygulanabilmektedir.

Uygulaması yapılan Terrazo Karo Mozaiklerde daha sonra kalıplama ve parlatma mümkün olabilmektedir. Bağlayıcı olarak kullanılan çimento malzemesi hem iç hem de dış mekanlarda uyumlu olarak tercih edilebilir. Mekanın yerine göre firma danışmanlarından bu konuda yardım alabilirsiniz. Genel kullanım dışında Terrazo Karo Mozaik daha çok havuz, mutfak ve banyolarda tercih ediliyor. Terrazo Karo Mozaik uygulamasında alt bağlayıcıları kadar ara renkleri de büyük önem taşımaktadır. Mozaiklerin renk uyumu dışında birbirlerinin bağlayıcılığı da estetik açıdan önemlidir.

İstediğiniz yüzeye uyumlu olarak Terrazo Karo Mozaik için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun maliyette bulunan tüm karo çeşitleri de sitemizde örnek olarak verilmektedir. Ölçü ve modellere göre bulunan mozaik çeşitleri oldukça dayanıklıdır. Uzun ömürlü olarak tercih edilen Terrazo Karo Mozaik teras ve ticari zeminlerde de rahatlıkla tercih edilmektedir.