Ermeni Karosu

Birçok renk ve desene sahip olan Ermeni karosu kare formuyla uygulandığı ortama sanatsal ve kültürel bir hava katmaktadır. Ermeni kültürünün zengin çizgilerini barındıran bu karolar, daha çok ev ve ofis dizaynında tercih edilmektedir. Özellikle banyo, mutfak, salon ve yatak odası gibi alanlara şıklık ve zarafet katması için uygulanan Ermeni karosu, ortama güzel bir enerji yaymaktadır. İş yaşamınız dolayısıyla sürekli zaman geçirdiğiniz ofisinizin içerisini de Ermeni karosunun desenleri ile bütünleştirerek ortama canlılık katabilirsiniz.

Ticari kazanç amacı taşıyan bir işletme veya dükkâna sahipseniz, ortamı müşteri ve konuklarınızın beğenisine uygun olarak dekora etmeniz gerekir. Firmamız, işte bu süreçte üstün hizmet kalitesiyle yanınızda bulunmakta ve mekanınızı hayalini kurduğunuz tarza göre döşemektedir. Ermeni karosu ile mekanınızda göz alıcı ve nezih bir ambiyans yaratabilir ve böylece müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Bar, restoran, kafe, market, mağaza, otel gibi işletmelere ve diğer tüm dükkanlarınızda, bu düzenlemeleri yaparak hoş alanlara sahip olabilirsiniz.

Ermeni karosu çıktığı ilk yıllarda kilise gibi ibadet alanlarında kullanılmaktaydı. Günümüzde de cami, kiliselerin yapımında ve diğer tarihi mekanların onarımında kullanılmaktadır. Bu alanların kutsal dokusuyla, Ermeni karosunun şık çizgilerini birleştirerek, ziyaretçilerin bulunmaktan mutluluk duyacakları ortamlara imza atabilirsiniz. Baskı yöntemiyle yapılarak satışa sunulan birçok karonun aksine, firmamız el yapımı karo ile sizlerin hizmetinizdedir. Baskı yöntemiyle yapılan karo desenleri kısa sürede silinebilir özellik gösterirken, itinayla hazırlanan ürünümüzün desenlerinde silinme oluşmamaktadır. Bu nedenle uzun süre kullanıma elverişli bir yapıdadır. El yapımı karo, özel pişirim teknikleri ile piyasadaki diğer ürünlere göre daha sağlam hale getirilerek satışa sunulduğu için darbelere karşı dayanıklıdır.  Kolay temizlenebilir yapısıyla leke tutmaz ve üzerinden yıllar geçse bile ilk günkü görüntüsünü korur.