Beyoğlu El Yapımı Çimento Karo

Ev ya da iş yerlerinin iç mekânlarının yanı sıra dış mekân dekorasyonunda da tercih edilmekte olan karo taşları el yapımı özelliği ile hayat buluyor. Muhteşem desenler ile hazırlanan Beyoğlu el yapımı çimento karo taşları ile dekorasyonunuzda kimi zaman mistik bir hava elde edebilir kimi zaman ise modern esintilere sahip olabilirsiniz.

Çini desenlerinden düz karo taşlarına kadar uzanan el yapımı özel karo taşları değişen desenleri ile yaşam alanlarına farklı bir hava ve farklı bir dokunuş katmaya hazırlanıyor. Beyoğlu el yapımı çimento karo taşları arasından beğeninize hitap eden ve ortam ile uyum sağlayacak olan seçimleri kolaylıkla yaparak mekânınızda kullanmanın da avantajlarını elde edebilirsiniz.
Beyoğlu el yapımı çimento karo taşları aynı desenlere sahip olmak ile beraber el yapımı olma özelliği sebebi ile tonları arasında farklılık bulunabilen taşlardır. Kaliteli üretim özelliği ile hazırlanarak tasarlanan karo taşlar aynı zamanda değişen dekorasyon stilleri ile de uyum sağlamaktadır.

Bordür karo taşları, çini karolar, düz karo, Osmanlı, Rum ve Selçuklu gibi birçok farklı karo taş model seçimlerini inceleyerek alanınız için kullanımına en uygun olan deseni belirleyebilirsiniz. Beyoğlu karo olarak aynı zamanda özel siparişlere de yanıt vermekteyiz. Renk ve modellerde istediğiniz seçimleri yaparak özel siparişinizi vermeniz durumunda belirtilen zamanda teslimatınız aynı el işçiliği ile teslim edilir.