Desenli Seramik Fiyatları

Zemin kaplamalarında ya da duvarlarda kullanılan desenli seramikler şüphesiz ki alanların etkili şekilde renklenmesini, nefes almasını sağlar. Yeni nesil, geleneksel desenlerin modern desenlerle buluştuğu desenli seramik modellerinde, firmamız kataloglarında son derece dikkat çekici, aynı zamanda elit hava sunan desenler sizleri bekliyor.

Yüksek bir kalite ve malzeme ile işçilik yanında, desenli seramik fiyatları da sizleri memnun edecek. Desenlerimin hazırlanmasında, iri ya da ufak desenler, geometrik desenler, geleneksel Selçuklu ve Osmanlı desenleri, çini desenleri, petek, çizgiler, rum karo desenleri gibi çok farklı etkiler dikkat çekmektedir. Desen yelpazemizin son derece geniş çizgilerde olduğunu belirtelim. Renk seçeneklerimiz son derece zengin, önemli olan sizlerin iç mekanlarınızda ya da dış alanlarınızda beklentilerinizi karşılayacak seçenekleri tercih etmeniz. Elbette firmamız uzmanlarına danışabilirsiniz. Elbette uygun desenli seramik fiyatları da dikkatinizden kaçmasın.

Sitemizden ve çağrı merkezimizden her zaman desenli seramik fiyatları dahil bilgi alabilir, referanslarımıza göz atabilirsiniz. İşlemler öncelikle desenli seramiklerin firmamızdan seçilmesi ile başlar. Bundan sonra, beton ve şap ile zemin yüksekliği dikkate alınarak taban oluşturulur. Tabanın kurumasından sonra, karolarımız ile döşeme işlemine başlanır. Karolarımızın alt yüzeyleri temiz, aynı zamanda hafif nemli olmalıdır.
Karolar uygun malzemelerle özenle yerleştirilir. Bundan sonra karoların zemine ya da duvara kalıcı şekilde oturması için derz işlemi yapılır. Karoların arasına derz uygulaması yapılır. Bundan sonra uzun ömürlü ve göz alıcı kaplamalarınız sizlerle olur.