Rum Karo Fiyatları

Eski Rum evlerinin göz alıcı zeminleri hemen hepimizin dikkatini çekmiştir. Bu evlerin zeminlerinde kullanılan o harika iç içe geçen, geometrik etkiler uyandıran desenlerle hazırlanan karolar, vazgeçilmez etkileri ile günümüze kadar önemini korumuş, halen zemin kaplamalarında tercih edilmektedir.

Rum karolar, firmamız tarafından özenle ve doğal malzemelerle hazırlanır. Yurtiçi ve yurtdışı pazarında, firmamız parmakla gösterilen üretimleri ile dikkat çekmektedir. Desenlerimiz ve özenli üretimlerimiz, uygun rum karo fiyatları ile sizlerleyiz. Rum karolar, silis kumu ile mermer tozu, porland çimento, çeşitli mineraller kullanılarak üretilir. Firmamız üretimleri gerek zemin kaplamalarında, gerekse duvar kaplamalarında kullanılabilir. Karo taşlar ile süpürgelik alanları için kaplama işlemleri için uygun ebatlarda üretimlerimiz bulunmaktadır.

Firmamızın Rum karo üretimlerinde mükemmel bir el işçiliği etkisi dikkati çekmektedir. Üretim imkanları ile zengin renk seçimlerini yapabilirsiniz. Genel anlamda iç dekorasyona uygun bir renk seçimi yapmanız mümkündür. Tamamen doğal malzemelerden oluşması, sağlıklı olmasına ve renklerinin atmamasını sağlamaktadır.

Malzeme kalitemizin yüksek olması, karoların renklerinde solma ya da renk atması olmamasını, uzun yıllar kullanımda da çatlamamasını sağlar. Firmamızın kaliteli üretim ilkelerini en doğru olarak üretimlerimizi kullandığınızda anlayacaksınız. Bu yüksek özelliklere karşı Rum karo fiyatları konusunda en doğru, gerçekten bütçenizi sarsmayacak seçenekleri firmamız hizmet ilkelerinde bulacaksınız.
Rum karo fiyatları için iletişim kanallarımızdan bilgi alınız. 7 24 bilgi alabilirsiniz.