5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı; Beyoglu Karo firmasının web sitesinin isim hakları, içeriği, tasarımı ve site içindeki tüm dökümanlara ait hakları saklıdır. Site içinde yer alan sayfalarda zıttı belirtilmediği sürece site içindeki hiçbir bilgi, sayfa, grafik tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz başka yere taşınamaz,alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizileri için kullandıkları geçici bekllek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. hakları saklı tutulmuş eserler sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz alıntı yapılamaz yayınlanamaz başka bir yerde kullanılamaz. site içinde yer alan bilgiler yazılım ve markalar için üretici firmaların yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda site yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.

Siteye erişim ve Sitenin kullanımı, belirlendiği gibi aşağıdaki esas ve şartlara tabidir.

1.Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm eserler izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.
2.Siteyi kullanan kişinin, Sitenin ilk defa kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılır. “Kullanım Koşullarını”, değişiklikleri çevrim içi yayınlamak koşulu ile her an değiştirme hakkını saklı tutar. Çevirim içi yayınlanan değişikliklerden zamanında haberdar olmak için “Kullanım Koşullarını” düzenli olarak takip etmek, Site kullanıcısının sorumluluğundadır.
Yapılan değişikliklerden sonra Siteyi kullanmaya devam eden kişi, Kullanım Koşullarındaki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
3.Beyoglu Karo Sitenin 24 saat erişilebilir olması için çalışmaktadır. Ancak değişik sebeplerle Sitenin erişilebilir olmamasından sorumlu değildir.
4.Site kullanıcılarına sunduğu bilgilerin doğru olması için her türlü gayreti göstermekle beraber, bilgilerin doğruluğu konusunda, açıktan veya ima yolu ile hiç bir garanti vermez. Yanlış veya eksik bilgiden sorumlu olunmaz.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI
Lütfen sitemizi kullanmadan önce bu ‘site kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz. Bu siteyi kullanan müşterilerimiz aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır: Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar Beyoglu Karo firmasının malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

SORUMLULUKLAR
1.Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
2.Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
3.Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.
4.Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI
Sitede yer alan ünvan, işletme adı, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli ya da tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup ulusal ve ulusal hukukun korunması altındadır. Sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez sitede yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

GİZLİ BİLGİ
Firma üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı soyadı adresi, telefon numarası, cep telefonu, e posta adresi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup gizli bilgiler olarak tutulacaktır.